Challenge 2018/2019

DRABINKA TURNIEJU MASTERS
 
                       
R. Łomicz (1)                      
                       
       R. Łomicz   7:5  6:0              
                       
                       
R.Hong                      
             R.Łomicz   6:1  6:0        
P.Dudek                      
                       
                       
       P.Dudek   6:0  6:2              
                       
W.Welik(4)                      
                  R.Łomicz   6:4  6:4  
M.Do(3)                      
                       
     
J.Bobowski 

6:3  6:6 

(5:5) ret.
           
                       
                       
J.Bobowski                      
            N.Orłowski  6:4  6:3        
Stefano                      
                       
                       
       N.Orłowski   6:1  6:2              
                       
N.Orłowski(2)                      
 
 
NADCHODZĄCE SPOTKANIA
 
R.Łomicz - R.Hong     05.06.2019   11:00 - 13:00   
 
W.Welik - P.Dudek      05.06.2019   18:00 - 20:00
 
M.Do - J.Bobowski     05.06.2019    21:00 - 23:00
 
N.Orłowski - Stefano   07.06.2019    15:00 - 17:00
 
R.Łomicz - P. Dudek   08.06.2019    13:00 - 15:00
 
N. Orłowski - J.Bobowski  08.06.2019  17:00 - 19:00
 
Mecz o III Miejsce  P. Dudek - J.Bobowski      09.06.2019  16:00 - 18:00   4:6  4:6   Gratulujemy Panu Jackowi  !!!
 
Mecz o I Miejsce  R.Łomicz - N.Orłowski        11.06.2019   14:30 - 16:30   6:4  6:4   Gratulujemy Panu Robertowi !!!
 
                                                                       Szacunek dla Pokonanych !!!
 
OSTATNIO ROZEGRANE
 
22/29.05.2019   18:00 - 20:00   Stefano - W. Welik  1:6  5:7
 
29.05.2019   10:00 - 12:00   N. Orłowski - R. Łomicz  3:6  6:4  3:10
 
18.05.2019/ 20.05.2019  15:00-16:00/18:00-19:00  M. Hong - M. Do   6:3  6:1
 
17.05.2019   19:00 - 21:00   P. Dudek - S. Białobrzeski  0:6  1:6
 
17.05.2019   10:00 - 12:00   N. Orłowski - R. Łomicz  4:6  7:6  7:10
 
23.04/15.05.2019   18:00 - 20:00   Stefano - W. Welik  6:3  4:6  7:10
 
15.05.2019   09:00 - 11:00   J. Bobowski - R. Łomicz   4:6  4:6
 
30.04.2019   11:00 - 13:00   R. Łomicz - N. Orłowski  6:0  6:2
 
29.04.2019   17:00 - 19:00   J. Bobowski - M. Do  3:6  6:1  7:10
 
09/16.04.2019   19:00 - 21:00   Stefano - W. Welik   1:6  2:6
 
15.04.2019    18:00 - 20:00   M. Do - R. Łomicz  6:0 3:6 9:11
 
05.04.2019   11:00 - 13:00   N. Orłowski - R. Łomicz  6:4  7:5
 
26.03/2.04.2019   19:00 - 21:00   Stefano - W. Welik   4:6  2:6
 
30.03.2019   15:00 - 17:00  M. Do - J. Bobowski   7:5  6:2
 
26.03.2019   10:00 - 12:00   N. Orłowski - R. Łomicz   1:6  6:2  6:10
 
12/19.03.2019   19:00 - 21:00   W. Welik - Stefano   6:1  6:3
 
06.03.2019   11:00 - 13:00   J. Bobowski - R. Łomicz  6:7  (7:9)  4:6
 
02.03.2019   19:00 - 21:00   Stefano - P. Dudek  7:5  6:0
 
28.02.2019   12:00 - 14:00   N. Orłowski - R. Łomicz  3:6  2:6
 
26.02.2019   20:00 - 22:00   P. Dudek - K. Orłowski  7:5  6:0
 
19/26.02.2019   19:00 - 21:00   W. Welik - Stefano  6:3  7:6
 
12.02.2019   19:00 - 21:00   Stefano - W. Welik   6:4  1:6  10:5
 
10.02.2019   17:00 - 19:00   P. Dudek - B. Rębalski  2:6  1:6
 
07.02.2019    18:00 - 20:00    P. Dudek - Stefano   6:4  6:4
 
30.01/ 5.02.2019    19:00 - 21:00   Stefano - W. Welik   5:7  3:6
 
27.01.2019    12:00 - 14:00    Stefano - Vu  0:6  1:6
 
18.01.2019    16:00 - 18:00    R. Hong - M. Do  6:4 4:6  10:7
 
18.01.2019    11:00 - 13:00    N. Orłowski - R. Łomicz  6:4  3:6  2:10
 
12.01.2019    16:00 - 18:00   R.Hong - K. Orłowski  6:1  6:0
 
08.01.2019    11:00 - 13:00   R. Łomicz - N. Orłowski  6:4 1:6 12:10
 
06.01.2019    18:00 - 20:00    Vu - Stefano  6:3  6:3
 
04.01.2019    10:00 - 12:00    N. Orłowski - J. Bobowski  6:2 4:6 10:4
 
02.01.2019    11:00 - 13:00    N. Orłowski - R. Łomicz  6:4  2:6  10:5
 
27.12.2018    13:00 - 15:00   N. Orłowski - J. Bobowski  4:6 3:6
 
21.12.2018    13:00 - 15:00   J.Bobowski - R. Łomicz  6:7  6:4 10:7
 
20.12.2018    21:00 - 23:00    Stefano - S. Białobrzeski  0:6  0:6
 
12.12.2018    10:30 - 12:30   N.Orłowski - R. Łomicz  4:6  3:6
 
11.12.2018    19:00 - 21:00   Stefano - W. Welik  4:6  0:6
 
05.12.2018    11:00 - 13:00   R. Łomicz - N. Orłowski  6:1 1:6 10:4
 
02.12.2018    16:00 - 18:00   Stefano - B. Rębalski   1:6  0:6
 
27.11.2018    08:30 - 10:30    N. Orłowski - R. Łomicz  6:4  4:6  10:8
 
26.11.2018    21:00 - 23:00    M. Do - S. Białobrzeski   6:4  1:6  10:8 
 
25.11.2018    12:30 - 14:30   Stefano - K. Orłowski  2:6 3:6
 
21.11.2018    12:00 - 14:00   S. Białobrzeski - N. Orłowski  2:6  6:4  6:10
 
19.11.2018    18:00 - 20:00   Stefano - W. Welik  4:6  1:6
 
17.11.2018    15:00 - 17:00   R.Hong - Stefano  6:2  6:1
 
16.11.2018    11:00 - 13:00   N. Orłowski - R. Łomicz  2:6  1:6
 
09.11.2018    19:00 - 21:00   M. Do - B. Rębalski  6:0  6:1
 
08.11.2018    10:00 - 12:00   J. Bobowski - R. Łomicz  6:7  3:6
 
06.11.2018    11:00 - 13:00    N. Orłowski - R. Łomicz  3:6  6:7  (6:8)
 
04.11.2018    09:00 - 11:00    M. Do - Stefano  6:0  6:1
 
03.11.2018    17:00 - 19:00   M. Mai - N. Orłowski   6:1  6:2
 
31.10.2018    09:30 - 11:30   N. Orłowski - R. Łomicz   4:6  2:6
 
30.10.2018    19:00 - 21:00   R. Hong - P. Dudek  6:3  6:1
 
25.10.2018    20:00 - 22:00   Stefano - W. Welik   3:6  0:6
 
24.10.2018    09:00 - 11:00   J. Bobowski - N. Orłowski  6:4  7:5
 
20.10.2018    13:00 - 15:00   P. Dudek - M. Do  1:6  4:6
 
15.10.2018    09:00 - 11:00    N.Orłowski - R.Łomicz  3:6  4:6
 
13.10.2018    20:00 - 22:00    M. Do - Ł. Czubla  6:0  6:0
 
13.10.2018    15:00 - 17:00    Vu - P. Dudek    6:4  6:4